Реєстрація змін до установчих та статутних документів підприємства. Бюро реєстрації надає дану послугу по всій Україні.

  • Стоимость
    3000 ₴
  • Срок
    3 месяца

Реєстрація змін

Внесення змін до установчих документів – це процедура, необхідність в якій виникає впродовж всього періоду діяльності підприємства. Кожен підприємець стикається з питанням зміни юридичної адреси фірми, зміною директора або виду економічної діяльності. Тому фахівці Бюро реєстрації допоможуть Вам швидко та якісно провести ці та інші процедури, пов’язані з реєстрацією внесення змін.

Внесення змін до статутних документів, відомості про юридичну особу, ЕДРПОУ – часті запити людей. Всі види змін, що виникають у процесі діяльності підприємства, вимагають державної реєстрації.

ВСЕ ЗМІНИ (в статуті ТОВ, наприклад) ТАКОГО РОДУ МОЖНА розділити на дві категорії:

В установчих документах підприємства. Вони вносяться при зміні паспортних даних, ідентифікаційного номера, прізвища, найменування юридичної особи, складу засновників, зменшення або збільшення статутного капіталу, реорганізації юридичної особи, зміни генерального директора або зміни місця прописки;
Не зв’язані з установчими документами. До цієї категорії відносяться зміна директора і зміна кодів КВЕД.
Також умовно можна виділити і третю категорію – зміну організаційно-правової форми підприємства.

Реєстрація змін до установчих документів, статут ТОВ, ЕДРПОУ часто потрібно нашим клієнтам. Всі ці зміни фахівці нашої компанії можуть проводити окремо або в комплексі.

Ми підготуємо для Вас нову редакцію статуту, протокольне рішення про зміну відомостей учасника, а також всі необхідні заяви довіреності. Фахівці Реєстраційного бюро також проведуть всі зміни в державній адміністрації, податкової та інших інстанціях.

Як внести зміни до статуту, ЕДРПОУ? В Бюро реєстрації Вам і Вашим завданням приділять максимум уваги. Ми готові надати кваліфіковану правову допомогу в реєстрації змін документів, статуту будь-якої складності і в усіх державних інстанціях. Фахівці нашої компанії надають юридичні послуги не тільки в Києві, а й в усіх містах України.

Ми надаємо наступні послуги по внесенню змін до СТАТУТ ТОВ, ЗАТ І ІНШИМ:

Послуга Вартість, грн. Термін, робочі дні
Зміна директора 1200 3 робочих дні
Зміна розміру статутного капіталу 1800/2600 4 робочих дні
Зміна назви підприємства 2500 3 робочих дні
Зміна видів діяльності (КВЕД) 800 4 робочих дні
Зміна засновників 2200 4 робочих дні
Зміна юридичної адреси 1800 4 робочих дні