Реєстрація підприємства в Україні – найважливіша та основна послуга Бюро реєстрації. Адже відкриваючи свою справу, Ви сприяєте як процвітанню Вашого бізнесу, так і нашої країни в цілому. Ми реєструємо підприємства, громадські організації, благодійні фонди та друковані ЗМІ по всій Україні та в найоптимальніші терміни.

  • Вартість
    від 500 ₴
  • Термін
    від 1 робочого дня


Ви прийняли рішення про створення власного бізнесу, але питання – зареєструвати фірму або компанію, лишається відкритим.

Адже реєстрація підприємства – це комплексний процес, що вимагає поміркованого підходу. Яку організаційно-правову форму обрати? Яка система оподаткування є оптимальною для Вашого бізнесу? Як реєстрація повинна проходити в Україні, які є особливості процедури? Як правильно скласти і заповнити установчі документи? На всі ці питання нами вже давно знайдені відповіді. Завдяки багатому професійному досвіду фахівців нашої компанії, ці та багато інших завдань виконуються нами швидко, злагоджено і якісно.

Реєстрація підприємства у Львові, Києві, Харкові та інших містах України.

Не завжди створюючи фірму, Ви можете уявити, у що виллється Ваш бізнес, і яку форму він прийме надалі. Тому ми допоможемо Вам правильно оцінити перспективи і зареєструємо компанію, спрямовану виключно на задоволення Ваших потреб.

Ми також зможемо прискорити будь-яку процедуру, порядок по реєстрації підприємства в Україні, його юридичної адреси, скоротивши до мінімуму термін очікування позитивного результату, і, заощадивши для Вас дорогоцінний робочий час.

Юристи нашого Бюро проконсультують Вас з питань обліку бухгалтерської документації, допоможуть внести всі необхідні зміни до статуту підприємства або установчих документів, з їх подальшою реєстрацією. Ми допоможемо юридично правильно оформити вид діяльності, а також підберемо найбільш вірну організаційно-правову форму.

Завдяки досвіду наших фахівців, ми обслуговуємо наших клієнтів швидко та якісно. Ви можете отримати нашу консультацію з будь-якого юридичного питання. У роботі з кожним клієнтом ми гарантуємо індивідуальний підхід і виняткову конфіденційність.

ПослугаВартість, грнТермін, робочі дні
Реєстрація ТОВвід 10003
Реєстрація ФОПвід 5001
Реєстрація філії в Україні24006 робочих днів
Реєстрація друкованого ЗМІ400030 робочих днів
Реєстрація Благодійного фонду (організації)40006 робочих днів
Реєстрація Громадської організації (союзу)400012 робочих днів