Про нас

Компанія «Бюро реєстрації» працює в унікальній сфері створення бізнесу та надає повний комплекс послуг з реєстрації та ліквідації підприємств, а також реєстрації змін. Ми надаємо реєстраційні послуги нового рівня, перетворюючи відкриття бізнесу на просту справу та максимально полегшуючи життя українським підприємцям.

Не важливо, чи маєте Ви вже діючий бізнес, або тільки збираєтеся стати підприємцем – ми все одно знайдемо точки дотику для успішного співробітництва. Ми будемо корисні, якщо:

– Ви хочете розпочати власну справу і стати підприємцем;

– Маєте бізнес-ідею, але не знаєте, яку організаційно-правову форму для реєстрації своєї справи Вам обрати.

– Бажаєте внести зміни в установчі та статутні документи Вашого підприємства;

– Хочете ліквідувати застарілий, обридлий, бізнес, який вже не приносить прибутку, щоб потім з нуля почати нову, більш перспективну справу.

Ви бачите, що компанія «Бюро реєстрації» не тільки допоможе Вашому підприємству робити перші кроки, але й супроводжує його по мірі розвитку від заснування до можливої ​​ліквідації бізнесу. Наші послуги Ви зможете отримати в будь-якому місті України.

Ми працюємо як з резидентами, так і з іноземцями, допомагаючи закордонним компаніям вийти на український ринок. Наші фахівці постійно відстежують всі зміни в законодавстві, щоб тримати Вас в курсі про всі відмінності та нюанси реєстрації компаній в Україні. Базуючись на нашому багаторічному досвіді, ми допоможемо Вам визначитися з тим, що необхідно і найбільш вигідно для Вас та зробимо Вам найбільш оптимальну пропозицію.