В рамках даної послуги ми зробимо:

– Проконсультуємо з питань набуття та захисту прав інтелектуальної власності, патентоспроможності винаходів, корисних моделей та промислових зразків;
– Проведемо пошук по існуючим торговим маркам;
– Проведемо аналіз зображення логотипу на відповідність критеріям охороноздатності відповідно до Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг»;
– Визначимо клас для реєстрації знака відповідно до Міжнародної класифікації товарів і послуг для реєстрації знаків;
– Класифікуємо торгову марку відповідно до Міжнародної класифікації товарів і послуг;
– Представимо Ваші інтереси щодо захисту прав власників прав на об’єкти інтелектуальної власності та інших осіб у цивільних, господарських, адміністративних і кримінальних справах про порушення прав інтелектуальної власності, включаючи представництво в Державному департаменті інтелектуальної власності, у тому числі в його Апеляційній палаті, господарських судах та судах загальної юрисдикції України, Антимонопольному комітеті України та інших інстанціях;
– Забезпечимо внесення найменування товарів, що містять зареєстровані об’єкти інтелектуальної власності в Митний реєстр об’єктів інтелектуальної власності Державної митної служби України.

  • Стоимость
    2600 ₴
  • Срок
    12 місяців

Реєстрація Торгової марки

Фахівці Бюро реєстрації професійно займаються реєстрацією Торгових марок. На початок 2016 року ми забезпечили захист від недобросовісних конкурентів, шляхом реєстрації Торгової марки з присвоєнням їй домену .UA. вже 17 українським компаніям.

Реєстрація Торгової марки надасть Вам наступні переваги:

1. Лише Ви отримаєте виключне та гарантоване законом право на її використання;
2. Торгова марка – це самостійний товар, який може бути об’єктом продажу або здачі в оренду (у тому числі на підставі укладання угод франчайзингу).
3. Це ефективне вкладення коштів, бо реклама Торгової марки значно дешевше, ніж конкретного виду продукції.
4. Ви отримаєте престижний домен в зоні UA, який за законом отримують лише власники зареєстрованого знака для товарів і послуг.
5. Торгова марка – це вагомий нематеріальний актив Вашого підприємства. Тут ми просто підкреслимо, що за 8-м стандартом бухгалтерського обліку, права на знак для товарів і послуг відносяться до нематеріальних активів компанії.

Захист інтелектуальної власності в Україні з Бюро реєстрації

Ми надаємо повний спектр послуг пов’язаних з реєстрацією Торгової марки в Україні. Наприклад, ми проведемо для Вас пошук по Торговим маркам на предмет відповідності та класифікації, запропонуємо свої рекомендації в разі якщо будуть виявлені явні невідповідності і так далі. Також ми самі сплатимо за Вас всі необхідні державні мита та платежі, які врахували в ціну, так що Вам не доведеться займатися цим самостійно.

Знак для товарів і послуг

В Україні Торгова марка це те ж саме, що і знак для товарів і послуг. Ми зареєструємо для Вас знак для товарів і послуг за 12 місяців – це звичайний термін реєстрації. Але в окремих випадках можлива прискорена реєстрація знаку для товарів і послуг.

Зареєструвати Торгову марку

Майте на увазі, що реєстрація Торгової марки в Україні – це відповідальний і тривалий процес, який має цілий ряд особливостей. Починаючи від підбору самого зображення Знаку, та визначення класів або різних додаткових нюансів, які необхідно врахувати, до специфічного та ретельного оформлення відповідних документів. Тому краще про реєстрацію Торгової марки подумати заздалегідь і тоді досвід наших фахівців допоможе Вам зберегти нерви, час та фінансові кошти в майбутньому, коли мова раптом зайде про відстоювання Ваших законних прав на використання різних об’єктів інтелектуальної власності. Замислившись про захист свого права на знак для товарів і послуг пам’ятайте, що реєстрація Торгової марки в Україні – це правова охорона Вашого бізнесу!

Не має значення в якому місті України ви знаходитись – ми зможемо зареєструвати для Вас торгову марку, знак для товарів і послуг та тим самим захистити Вашу інтелектуальну власність!