Повний пакет послуги “дозвіл на работу для іноземця”:

 • проконсультуємо з питання отримання дозволу на роботу в Україні для нерезидента;
 • отримаємо ІПН для нерезидента;
 • зареєструємо підприємство з іноземним засновником;
 • подамо заяву в Центр зайнятості;
 • допоможемо зібрати всі небхідні документи та довідки;
 • оплатимо всі державні мита;
 • подамо документи в податкову службу;
 • допоможемо з усіх інших питань, пов’язаних з отриманням дозволу на роботу для іноземця.
 • Вартість:
  20 000 грн.
 • Термін:
  20 робочих днів

Дозвіл на роботу для іноземця – з Бюро реєстрації це легко!

Дозвіл на роботу в Україні нерезиденту

Сьогодні все більше іноземних компаній і підприємців приходять в Україну, щоб розпочати тут бізнес. Для того, щоб зробити це законно, іноземний громадянин повинен отримати офіційний дозвіл на роботу від української влади. Самостійно зробити це досить складно, тим більше, що для отримання дозволу на роботу в Україні, нерезидент повинен зібрати значний пакет документів. Тому фактично, в цю послугу “Бюро реєстрації” входить кілька інших окремих послуг, які в комплексі дозволять отримати повний пакет документів та отримати бажаний дозвіл.

Як отримати дозвіл на роботу для іноземця в Україні

Отримання дозволу на працевлаштування іноземного громадянина в Україні відбувається в кілька етапів.

Насамперед, нерезидент повинен мати український ІПН, також слід зареєструвати підприємство з засновником іноземцем, але директором якого повинен бути громадянин України.

Потім потрібно буде підготувати пакет документів, куди входять медичний огляд, перекладені на українську мову документи про освіту, заява в центр зайнятості, довідка про відсутність доступу до державної таємниці на підприємстві та деякі інші документи. Крім цього необхідно сплатити держмито в розмірі 6400 грн.

Після отримання дозволу слід подати ряд повідомлень в різні державні служби. При необхідності, проводиться зміна керівника підприємства з українця на іноземця. Зауважимо, що потрібно щомісяця сплачувати всі податки та збори по підприємству, інакше дозвіл на роботу не можна буде продовжити.

Дозвіл на роботу для іноземця

Зазвичай, отримати дозвіл на роботу в Україні для іноземного громадянина займає близько 14 робочих днів. Однак можливі непередбачені ситуації, пов’язані зі збором документів, тому іноді цей процес може зайняти до місяця. Ми давно працюємо з нерезидентами, тому вміємо обходити перешкоди та досягати оптимального результату для наших клієнтів. Для прикладу, дивиться інтерв’ю з еквадорським бізнесменом, якому ми допомогли зареєструвати тут свою компанію та отримати дозвіл на роботу в Україні.