Повний комплекс правових послуг для іноземних громадян від Бюро реєстрації. Отримання РНОКПП, відкриття представництва іноземної компанії та багато іншого! Почніть свій бізнес в Україні з нами!

  • Вартість
    від 1000 грн
  • Термін
    від 15 днів

Послуги иноземцям

Юридична компанія Бюро реєстрації надає весь комплекс правових послуг для іноземних громадян, які вже відкрили або тільки збираються відкривати бізнес в Україні.

Згідно українському законодавству іноземці, які перебувають на території нашої країни легально, наділяються тими ж правами, що й громадяни України. На жаль, не завжди ці права дотримуються, як при веденні бізнесу, так і в повсякденному житті. У Бюро реєстрації ми полегшимо Вам процес ведення бізнесу в Україні, роз’яснимо всі тонкощі законодавства і допоможемо реалізувати всі Ваші бізнес-ідеї.

Послуги для іноземців припускають безліч можливостей, зокрема – реєстрацію зарубіжних представництв та інвестицій. Нагадаємо, що нерезиденти можуть здійснювати інвестиції в Україну у вигляді нерухомості, іноземної валюти та інших цінностей.

Ми розуміємо, що іноземним громадянам вести свої справи в Україні складно зважаючи безлічі факторів: починаючи від особливостей нашого законодавства і закінчуючи мовним бар’єром.

Реєстраційне бюро надасть юридичну допомогу з будь правових питань, ускладненим іноземним елементом, врахувавши при цьому всі можливі ускладнення і нюанси. Ми надаємо широкий спектр послуг для правового захисту та підтримки іноземних громадян в Україні.

Послуги, які мы пропонуємо іноземним громадянам

  • Реєстрація іноземного представництва. Ми проводимо реєстрацію представництв комерційних і некомерційних іноземних організацій на території України.
  • Реєстрація іноземних інвестицій. Здійснюємо реєстрацію інвестицій в будь-якому вигляді і по всій території України.
  • Отримання РНОКПП.
  • Ми надамо юридичний супровід іноземного інвестування в економіку, ведення резидентами бізнесу в Україні, а також представимо інтереси іноземних громадян у відносинах з органами державної влади.

У Бюро реєстрації ми забезпечимо індивідуальний підхід, адаптований виключно під Вашу ситуацію, дотримуючись при цьому повної конфіденційності.