Перереєстрація підприємства з зони АТО в Київ, Львів або будь-яке інше місто України – одна з найбільш популярних послуг в сучасній ситації. Ми здійснюємо цю послугу по всій Україні, позбавляючи підприємців від проблем.

  • Вартість
    3000 ₴*
  • Термін
    8 днів

Перереєстрація підприємствами з зони АТО

Політична ситуація просто не могла не відбитися на підприємствах, які знаходяться в зоні проведення операції. Саме тому послуга «переведення підприємства з зони АТО» є дуже популярною. І допомога юриста тут просто обов’язкова.

НЕМОЖЛИВІСТЬ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Проблеми у роботі бізнесу через перебої постачання сировини і необхідної продукції, а також неможливість проведення грошових операцій, купівлі товарів. Заблоковані рахунки і платежі в банківських установах. Неможлива подача бухгалтерської та іншої звітності по роботі підприємства своєчасно, а також складність в оплаті зборів і податків. Заборгованості перед працівниками через те, що немає можливості сплатити заробітню платню. Постійні незаконні вилучення майна у підприємців в зоні АТО. Руйнування офісів і складських будівель внаслідок бойових дій. Блокування виробничого процесу, а також небезпечність для життя ваших працівників. Всі ці чинники є головними проблемами з якими сьогодні стикаються підприємці на сході країни. І перенесення бізнесу із зони АТО в більш спокійну область є найкращим рішенням.

Перереєстрація підприємства з зони АТО: юридична допомога

Якщо ви все ж хочете зберегти справу всього свого життя і продовжувати підприємницьку діяльність в Україні, тоді наші юристи допоможуть вам провести переміщення підприємства із зони АТО до Львова, Харкова, Києва або іншу область країни в повній відповідності з українськими законами. Компанія «Бюро Реєстрації» спеціалізується на наданні юридичної допомоги в найрізноманітніших питаннях. Ми проводимо професійні консультації, обслуговуємо підприємців із зони антитерористичної операції позачергово, щоб допомогти їм швидко перенести бізнес і перереєструвати його тут. Чому саме Київ, Львів чи Харків? Тому що в цих містах знаходиться більшість реєстраційних організацій, із співробітниками яких найкраще зустрічатися особисто.

Якщо ваш бізнес зареєстрований в зоні АТО, вам потрібно всього лише зателефонувати нам. Тоді наші юристи зможуть надати вам вичерпну інформацію про те, які документи потрібні саме у вашому випадку. Також вас не може не радувати те, що, завдяки політичним реаліям, листування з жителями з сходу України була досить сильно спрощена.
Перелік необхідних документів для перереєстрації:
1 Найменування, код фірми
2 Скан + Оригінал діючої редакції Статуту з усіма додатками
3 Скан Паспорту, коду діючих засновників
4 Побажання до видів діяльності, які будуть вказані в Статуті
5 Нова адреса місцезнаходження (із зазначенням Району міста)
6 Скан Паспорту, коду Директора
7 Номер останнього протоколу Загальних зборів учасників або Рішення власника
8 Інформація про дату, номер і органі Первинною реєстрації фірми

Також не забудьте оформити довіреність на нашого юриста, щоб він міг займатися вашими справами без проблем.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ, ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ:

  1. Перевести компанію зі сходу України в Київ, Львів чи Харків, отримати достатньо престижну юридичну адресу в столиці країни (особливо, якщо врахувати, що Україна стоїть на порозі вступу до ЄС). Щоб це сталося, вам потрібно тільки надати нам довіреність і документи на фірму.
  2. Зареєструвати новий бізнес всього лише за день. Робота підприємства в умовах АТО може бути абсолютно неможливою. Тому ми даємо вам можливість відкрити нове, не забираючи активи зі сходу країни.
  3. Купити нову фірму. Наші юристи врахують всі ваші побажання і запити і знайдуть компанію з відповідною ліцензією та організаційно-правовою формою. Також нове підприємство буде мати свідоцтво платника податків в потрібній вам формі.

Не хвилюйтеся, що вам доведеться витрачати свій час на пошуки відповідного персонажа в Києві. Наша компанія із задоволенням візьме на себе це зобов’язання.

Ми завжди готові прийти вам на допомогу

Компанія «Бюро Реєстрації» завжди готова прийти на допомогу всім охочим продовжувати бізнес в Україні на новому місці. Зберегти своє підприємство навіть в умовах АТО цілком реально, головне вчасно звернутися до наших юристів. Якщо ви звернетеся в нашу компанію, то гарантовано отримаєте висококваліфіковану допомогу і повноцінну консультацію про те, як правильно перевести свій бізнес з АТО.

* Вартість послуги дійсна за умови одного учасника (засновника). У разі більшої кількості учасників – додатково оплачуються послуги нотаріуса.