Нотаріальні послуги для бізнесу:

 • реєстрація юрособи;
 • Реєстрація ФОП;
 • Реєстрація прав власності;
 • Зміна відомостей юридичної особи;
 • Довіреність на представництво інтересів;
 • Довіреність на право розпоряджатися рахунком;
 • Припинення ФОП;
 • Отримання витягу з Держреєстру;
 • Будь-які нотаріальні дії.
 • Вартість:
  від 200 грн.
 • Термін:
  від 1 дня

Нотаріальні послуги для бізнесу

Послуги нотаріуса також необхідні підприємцям, як і послуги юриста. Практика показує, що створення, реєстрація та ділова активність бізнесу в Україні, будь це юридична особа (наприклад, ТОВ) чи фізична особа-підприємець (ФОП), ніяк не може обійтися без вчинення нотаріальних дій. Справа в тому, що Закони вимагають нотаріального завірення більшості документів, які регулюють діяльність юридичної особи, зокрема, установчі документи ТОВ (Статут). Крім цього, ефективне функціонування підприємства також неможливо без допомоги нотаріуса. Зокрема, нотаріального засвідчення зажадає видана Вами довіреність, наприклад, довіреність на представництво інтересів, довіреність на право розпоряджатися рахунком підприємства тощо.

Послуги нотаріуса – внесення змін до статутних документів ТОВ

Відповідно до Закону, будь-які зміни, що вносяться до установчих документів підприємства повинні бути нотаріально засвідчені. Без цього зміна відомостей про юридичну особу просто не буде допущено до державної реєстрації. Тому, після того, як Ви змінили склад засновників, провели зміну статутного капіталу, зміну видів діяльності підприємства тощо, необхідно здійснювати нотаріальні дії.
Крім цього, нотаріальне засвідчення документів буде вимагатися при зміні установчих документів громадських організацій, благодійних фондів тощо.
Для отримання статусу неприбуткової організації також буде потрібно вчинення нотаріальних дій.

Як правильно вибрати нотаріуса?

Ключовим моментом у виборі нотаріуса для обслуговування підприємства є його професіоналізм і порядність, так як саме від нотаріуса багато що залежить. Чи зможе нотаріус правильно оформити і провести всі необхідні дії? Або він помилиться, а Ви отримаєте проблему з державними органами, контрагентами чи конкурентами? Але ж можливі і куди гірші варіанти. Напевно, Ви бачили в новинах повідомлення про те, що наразі доволі часто відбуваються несанкціоновані втручання до реєстрів власників, куди замість законного власника, вносяться зовсім інші люди. Результат цього один – рейдерське захоплення бізнесу та незаконна зміна власника підприємства. Однак мало хто знає, що ці втручання в переважній більшості випадків походять від імені якогось нотаріуса. Зазвичай вся справа в недбалості нотаріуса, який допустив, що його ключами доступу до реєстру заволоділи сторонні люди. Але в деяких випадках, нотаріуси спеціально вступали в змову з третьою стороною, тим самим допомагаючи здійсненню незаконних дій та рейдерства.

Послуги нотаріуса для бизнесу

У зв’язку з цим часто виникає питання – де знайти нормального, надійного нотаріуса? Оголошень і реклам нотаріальних контор в Києві і Харкові дуже багато, але як з них вибрати?
Клієнтам «Бюро реєстрації» не потрібно знати адреси нотаріусів чи самостійно займатися їх пошуком. Ми самі надаємо нотаріальні послуги, тим самим гарантуючи Вам надійність, якість і професіоналізм наших співробітників. Ми відповідаємо за правильність всіх нотаріальних дій здійснених в нашому Бюро, забезпечуючи Вам спокій і безпеку.

Професійні юристи, досвідчені нотаріуси, висока якість послуг – все це в «Бюро реєстрації»!