Бюро реєстрації надає широкий спектр послуг пов’язаних з необхідністю реєстрації або ліквідації бізнесу, в тому числі і послуги для іноземців (нерезидентів).

Ми працюємо по всій Україні, забезпечуючи комплексний підхід до ведення справ.

  • Вартість
    від 200 ₴
  • Срок
    від 1 дня

Послуги

Бюро реєстрації надає всі види послуг з реєстрації підприємства та індивідуальної підприємницької діяльності.

Юридичні послуги для бізнесу – це один з головних профілей нашої роботи. Перед тим, як зареєструвати підприємство, майбутній власник бізнесу повинен прийняти багато важливих рішень. Він повинен зрозуміти і визначитися з тим, яку організаційно-правову форму підприємства обрати, яка система оподаткування краще, як зареєструвати юридичну адресу і тому подібне.

Наші фахівці допоможуть Вам у реєстрації фірм і компаній, проконсультують з питань обліку бухгалтерської документації, допоможуть внести всі необхідні зміни до статуту підприємства або установчі документи, з їх подальшою реєстрацією. Ми допоможемо юридично правильно оформити вид діяльності, а також підберемо найбільш вірну організаційно правову форму.

Також наша компанія займається реєстрацією компаній з іноземним капіталом.

Ми можемо зареєструвати: іноземну дочірню компанію, іноземне представництво, іноземні інвестиції, відкрити банківські рахунки за кордоном, отримати сертифікат стану, банківських і торгових виписок і багато іншого. Також наші фахівці супроводжуватимуть процедуру придбання частки в українській компанії, проконсультують з оподаткування компаній і представництв, по трудовому, корпоративному, валютному, митному і податковому законодавству. Ми допоможемо Вам уникнути подвійного оподаткування.