Ліквідація підприємства в Україні – один з основних профілів роботи Бюро реєстрації. Наш досвід дозволяє обирати найбільш оптимальні форми ліквідації, які будуть актуальні саме для Вашого випадку.

Бюро реєстрації надає послугу ліквідації підприємства по всій Україні.

  • Вартість
    від 2500 ₴
  • Термін
    від 1 місяця

Ліквідація

Ліквідація підприємства в Україні – популярна послуга, яка характеризується досить складним і тривалим процесом виконання та повинен забезпечуватись відповідним професійним підходом. Бюро реєстрації надає весь спектр послуг у сфері ліквідації. Ми гарантуємо компетентність та індивідуальний підхід до кожного клієнта і справі.

Коли Ви прийняли рішення ліквідувати фірму в Україні, то залишається визначити спосіб ліквідації суб’єкта господарської діяльності. Обрання виду ліквідації залежить від причин і цілей ліквідації (закриття підприємства), наявності у підприємства активів і пасивів.

У Бюро реєстрації досконально знають порядок і процедуру ліквідації підприємства в Україні. Тому наші юристи підберуть для Вас найбільш оптимальний варіант, який буде враховувати всі особливості в сформованій ситуації та буде максимально відповідати Вашим побажанням, незалежно від місця реєстрації компанії.

Ліквідація підприємства в Україні: ми надаємо послугу, консультуємо з питань стану компанії, готуємо пакет усіх необхідних документів, а також забезпечуємо представництво у всіх державних інстанціях.

Крім того, юристи нашої компанії розроблять для Вас план відновлення платоспроможності і реструктуризації бізнесу, супроводжуватимуть торги, конкурси, аукціони на стадії відчуження майна боржника, а також забезпечать укладання мирових угод.

Для додаткової інформації читайте нашу статтю: Основні проблеми при ліквідації підприємства та як їх уникнути

Ми надаємо наступні послуги з ліквідації підприємтсва в Україні:

Послуга Вартість, грн. Термін, робочі дні
Ліквідація по рішенню власника 2500 1 місяць
Ліквідація через банкрутство 55000 4 місяці
Ліквідація ФОП 3000 1 місяць
 Ліквідація +  25000  1 місяць
 Ліквідація підприємства через продаж  12 000  10 робочих днів